Postimees

Postimees: Värsked uudised Eestist ja välismaalt. Loe lähemalt
Postimees
  1. Kaitsepolitsei peamaja juurdeehitus on kasutamiseks valmis ning töötajad ja tehnika on kolitud Toompuiestee 3 hoonest Luise 1 majja, mis on ka uus KAPO ametlik aadress.
  2. «Jälgime, et sõda õigustavat sisu ja propagandat ekraanile ei jõuaks,» nendib ERRi kommunikatsioonijuht Pille-Mai Helemäe, selgitades, et teleekraanil nähtu näol on tegu enamasti kas kordustega või enne 2022. aasta veebruari sõlmitud ja tasutud lepingute alusel hangitud sisuga.
  3. Kaks meest mõisteti neljapäeval vastavalt 15- ja 13-aastaks vangi bussijuhi surnuks peksmise eest Prantsusmaal Bayonne'i linnas pärast seda, kui too keeldus koroonapandeemia ajal 2020. aastal näomaskideta reisijaid peale võtmast.
  4. Autoralli MM-sari otsib rallisõitjate esindajat, kuid tekkinud on kentsakas olukord, kus ükski sõitja ega kaardilugeja pole selle rolli täimiseks soovi avaldanud. DirtFish uuris MM-sarja sõitjate käest, kas nad oleksid nõus selle töökoha vastu võtma. Üllatuseks teatasid paljud, nende seas ka Ott Tänak, et see amet pole neile.
  5. See kauaoodatud reede on lõpuks saabunud!